Dr Kinga Dziennik powiększyła grono adwokatów SMM Legal

Świętujemy kolejny krok w zawodowej karierze dr Kingi Dziennik. 25 kwietnia nasza Senior Associate złożyła uroczyste ślubowanie w poznańskiej Okręgowej Radzie Adwokackiej i dzień później uzyskała wpis na listę adwokatów. Serdecznie gratulujemy!

– Wpis na listę adwokatów domknął ważny etap w procesie kształtowania mojej drogi zawodowej – mówi nasza świeżo upieczona adwokat dr Kinga Dziennik. – Jestem bardzo dumna i dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie na tej drodze – dodaje.

Przypomnijmy, że mecenas Kinga Dziennik w grudniu 2022 r. uzyskała stopień naukowy doktora nauk prawnych. Nad swoim doktoratem pracowała uczestnicząc cały czas w złożonych projektach prawnych, w tym w procesach koncentracyjnych przed Komisją Europejską i Prezesem UOKiK. W ostatnim czasie była zaangażowana we wsparcie klienta w finalizacji realizacji środków zaradczych warunkujących fuzję PKN Orlen S.A. z Grupą LOTOS S.A.

– Są różne ścieżki kariery w zawodzie prawnika – podsumowuje adwokat Przemysław Maciak, nasz Partner Zarządzający. – W SMM Legal nie wartościujemy tego, jaka droga jest bliższa naszym współpracownikom, ale umożliwiamy im realizację swoich celów zgodnie z ich potencjałem. Kancelaria tylko na tym zyskuje – kończy.

Pani mecenas serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych ciekawych wyzwań na drodze zawodowej.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share