Sukces naukowy dra Adriana Rycerskiego oraz awanse w zespole SMM Legal

Nowy miesiąc zaczęliśmy sukcesami członków naszego zespołu. 1 lutego 2022 Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Prawne Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nadała Adrianowi Rycerskiemu stopień doktora nauk prawnych. Tego dnia również awanse na Senior Associates SMM Legal otrzymali mecenasi Emilia Topolnicka-Łańduch, Damian Michalski oraz Piotr Andrzejewski. Serdecznie gratulujemy!

Dr Adrian Rycerski z kancelarią związany jest od początku swojego rozwoju zawodowego w 2015 r. Zajmuje się prawem rynku finansowego. Swoją rozprawę doktorską “Test racjonalnego inwestora w unijnym prawie rynku kapitałowego” obronił z wyróżnieniem. Praca powstała pod opieką naukową Partnera Zarządzającego SMM Legal prof. Macieja Mataczyńskiego.

– To szczególnie satysfakcjonujące, gdy możemy uczestniczyć w kluczowych momentach rozwoju naukowego naszych współpracowników – mówi promotor pracy doktorskiej prof. Maciej Mataczyński. – Bardzo doceniamy to, że nasi pracownicy rozwijają się w różnych obszarach i potrafią swoje pasje realizować zarówno w kontaktach biznesowych z naszymi klientami, jak i poza nimi – dodaje.

Nowi Senior Associates

Z początkiem miesiąca adwokat Emilia Topolnicka-Łańduch oraz radcy prawni Piotr Andrzejewski i Damian Michalski awansowali natomiast na stanowiska Senior Associates. Wszyscy troje mecenasi od lat współpracują z naszą kancelarią.

Mecenas Emilia Topolnicka-Łańduch jest ekspertką w zespole prawa administracyjnego. Mecenas Piotr Andrzejewski specjalizuje się w publicznym i prywatnym prawie konkurencji oraz prawie zobowiązań. Na co dzień wspiera naszych klientów w zespole prawa własności intelektualnej. Damian Michalski jest radcą prawnym w zespole procesowym SMM Legal i reprezentuje klientów w sporach sądowych.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla całej czwórki prawników!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share