Izabela Skóra

Izabela Skóra. Radca Prawny. Senior Associate.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii. Ukończyła podyplomowe studia na Wydziale Prawa i Administracji i Ekonomii o specjalizacji prawo gospodarcze i handlowe. Po studiach ukończyła aplikację radcowską w OIRP we Wrocławiu i została wpisana na listę radców prawnych. 

W latach 2006 -2014r. pracowała w departamencie prawnym jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych na Dolnym Śląsku, a od 2013 roku równolegle zdobywała doświadczenie zawodowe w bieżącej obsłudze i prowadzeniu sporów sądowych na rzecz spółki giełdowej Netia S.A.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem i postępowaniem cywilnym. Jej doświadczenie zawodowe obejmuję także praktykę prawa pracy, w szczególności w zakresie doradztwa prawnego na rzecz spółek.  

W sferze jej zainteresowań leży również prawo ochrony konkurencji i konsumentów. W zakresie stosowania prawa konsumenckiego doświadczenie mec. Izabeli Skóry obejmuje m.in. analizę zgodności z przepisami prawa wzorców umów ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży konsumenckiej oraz instytucji klauzul abuzywnych.