Media

29 listopada 2018

KOMENTARZ MEC. P. MACIAKA W GŁÓWNYM WYDANIU FAKTÓW TVN

Partner zarządzający SMM LEGAL mec. Przemysław Maciak  skomentował w głównym wydaniu Faktów TVN głośną sprawę zderzenia 8-latka na quadzie z autobusem
 

Więcej 

22 lutego 2018

WYSTĄPIENIA EKSPERCKIE MEC. ARTURA MARCINKOWSKIEGO W TV

Czy zapisy dotyczące upubliczniania oświadczeń majątkowych, które znalazły się w projekcie ustawy o jawności życia publicznego, mogą ograniczać prawo do prywatności? Więcej w materiale TVN24BiS z eksperckim komentarzem mec. A. Marcinkowskiego z SMM Legal. Polecamy!

https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/nawet-milion-osob-bedzie-mialo-skladac-oswiadczenia-majatkowe,816396.html

Więcej 

20 listopada 2017

MEC. PRZEMYSŁAW MACIAK W DZIENNIKU „RZECZPOSPOLITA” O RENEGOCJACJACH UMÓW DŁUGOTERMINOWYCH PRZEZ ENERGA-OBRÓT S.A.

W dniu 20 listopada 2017 r. na łamach branżowego dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”  pt. „Ekonomia & Rynek” ukazał się komentarz Partnera Zarządzającego SMM Legal mec. Przemysława Maciaka na temat możliwej renegocjacji umów długoterminowych zawieranych przez Energa-Obrót S.A.

Więcej 

10 listopada 2017

EKSPERCKA WYPOWIEDŹ MEC. PRZEMYSŁAWA MACIAKA DLA PROGRAMU „LUSTRA” W TVP3 POZNAŃ

W dniu 8 listopada 2017 r. w programie publicystycznym „Lustra” na antenie TVP3 Poznań został wyemitowany na żywo odcinek dotyczący niebezpiecznego zjawiska phishingu i skimmingu.

Więcej 

17 października 2017

WYPOWIEDŹ MEC. PATRYCJI STARCZEWSKIEJ DLA WIECZORNEGO WYDANIA „TELESKOPU” W TVP3 POZNAŃ

W dniu 14 października 2017 r. w programie informacyjnym „Teleskop” na antenie TVP3 Poznań został wyemitowany materiał dotyczący eksmisji lokatorów jednego z mieszkań należących do Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Więcej 

14 września 2017

PROF. MACIEJ MATACZYŃSKI W DZIENNIKU „RZECZPOSPOLITA” O SKUTKACH OSTATNICH DZIAŁAŃ ENERGA-OBRÓT S.A. DLA SEKTORA FINANSOWEGO

W dniu 12 września 2017 r. na portalu internetowym dziennika „Rzeczpospolita” ukazał się wywiad z Partnerem Zarządzającym SMM Legal mec. Maciejem Mataczyńskim na temat możliwych skutków ostatnich działań prawnych ENERGA-OBRÓT S.A. dla sektora finansowego.

Więcej 

13 września 2017

KOMENTARZ ADW. PROF. MACIEJA MATACZYŃSKIEGO DLA „PANORAMY” W TVP2 WS. „ZIELONYCH CERTYFIKATÓW”

W dniu 12 września 2017 r. w programie informacyjnym „Panorama” na antenie TVP2 został wyemitowany materiał dotyczący precedensowych postępowań sądowych i arbitrażowych wszczynanych przez ENERGA-Obrót S.A.

Więcej 

30 czerwca 2017

MEC. ANNA ZBIERSKA NA ŻYWO W PROGRAMIE „LUSTRA” W TVP3 POZNAŃ

W dniu 27 czerwca 2017 r. w programie publicystycznym „Lustra” na antenie TVP3 Poznań został wyemitowany na żywo odcinek dotyczący wprowadzonych zmian w przepisach Kodeksu karnego penalizujących uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego.

Więcej 

2 czerwca 2017

EKSPERCKA WYPOWIEDŹ MEC. PRZEMYSŁAWA MACIAKA DLA „PANORAMY” W TVP2

W dniu 1 czerwca 2017 r. w programie informacyjnym „Panorama” na antenie TVP2 został wyemitowany materiał dotyczący zmian w przepisach Kodeksu karnego w zakresie przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

Więcej 

14 kwietnia 2017

R.PR. ŁUKASZ BIELAK W PROGRAMIE RZECZoPRAWIE

10 kwietnia br. mecenas Łukasz Bielak z Departamentu Prawa Telekomunikacyjnego SMM Legal gościł w programie Mateusza Rzemka #RZECZoPRAWIE.

Więcej 

23 stycznia 2017

MEC. PATRYCJA STARCZEWSKA EKSPERTKĄ W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE TELEWIZYJNYM „TO JEST TEMAT” NA ANTENIE TVP INFO

R. pr. Patrycja Starczewska wzięła udział w programie na żywo „To jest temat”, który został wyemitowany w dniu 19 stycznia 2017 r. na antenie TVP Info.

Więcej 

18 stycznia 2017

Mec. Przemysław Maciak, partner zarządzający w Kancelarii SMM Legal, w studiu programu WTK.

Mec. Maciak był gościem programu poświęconego sprawie zabójstwa Ewy Tylman.

Więcej 

12 stycznia 2017

MEC. PRZEMYSŁAW MACIAK W WIECZORNYM WYDANIU TELESKOPU

Mec. Przemysław Maciak, partner zarządzający SMM Legal, komentuje dla wieczornego wydania Teleskopu obowiązki naprawy usterek związanych z eksploatacją pieca grzewczego.

Więcej 

29 listopada 2016

EKSPERCKA WYPOWIEDŹ ADWOKATA PRZEMYSŁAWA MACIAKA W GŁÓWNYM WYDANIU TELESKOPU

24.11.2016 r. w głównym wydaniu Teleskopu pojawił się materiał traktujący o umocowaniu w przepisach obowiązującego prawa dla rutynowych, prewencyjnych kontroli trzeźwości kierowców. 

Więcej 

9 listopada 2016

KOMENTARZ MECENASA ARTURA MARCINKOWSKIEGO W WTK

07 listopada 2016 r. Mecenas Artur Marcinkowski udzielił telefonicznego komentarza eksperckiego lokalnej telewizji WTK w temacie niejasności związanych z pobieraniem opłat w strefie płatnego parkowania na poznańskich Jeżycach.

Więcej 

7 listopada 2016

WYPOWIEDŹ MECENASA ARTURA MARCINKOWSKIEGO W WTK

04 listopada 2016 r. w dzienniku regionalnej telewizji WTK - Pulsie Dnia wyemitowany został komentarz ekspercki mecenasa Artura Marcinkowskiego.

Więcej 

30 września 2016

MECENAS ŁUKASZ BIELAK GOŚCIEM „PORANKU NA BiS” W TVN BIZNES I ŚWIAT

W czwartek 22 września br. gościem porannej audycji TVN Biznes i Świat "Poranek na BiS" był specjalista prawa telekomunikacyjnego SMM Legal - radca prawny Łukasz Bielak. Temat programu dotyczył zniesionych przez Komisję Europejską opłat z tytułu roamingu ze szczególnym uwzględnieniem nowego stanowiska Komisji Europejskiej dotyczącego zasad uczciwego korzystania (fair use policy).

Więcej 

18 sierpnia 2016

WYWIAD R.PR. ARTURA MARCINKOWSKIEGO DLA PULSU DNIA

Radca prawny Artur Marcinkowski, udzielił wywiadu dla programu Puls Dnia, dotyczącego zwalczania pedofilii. Materiał dotyczący ujęcia trzech podejrzanych osób na skutek prywatnej akcji prowokacyjnej ukazał się 12 sierpnia br.

Więcej 

9 sierpnia 2016

KOMENTARZ R. PR. ARTURA MARCINKOWSKIEGO W GŁÓWNYM WYDANIU TELESKOPU TVP

W sobotę 06.08.2016 r. w głównym wydaniu Teleskopu na antenie  lokalnej TVP wyemitowano materiał o rosnącej agresji wśród kierujących pojazdami na polskich drogach, która może prowadzić do poważnych konsekwencji w postaci naruszenia prawa – w tym do przestępstwa.

Więcej 

18 lutego 2016

ARTYKUŁ J. BEŁDOWSKIEGO W NAJNOWSZYM NUMERZE „RADCY PRAWNEGO”

W najnowszym numerze dwumiesięcznika Samorządu Radców Prawnych partner SMM Legal - Jarosław Bełdowski w artykule pt. "O cudzie nad Wisłą" komentuje bardzo dobre wyniki Polski w raporcie Doing Business publikowanym corocznie przez Bank Światowy. Zapraszamy do lektury.

Więcej 

18 stycznia 2016

PARTNER SMM LEGAL JAROSŁAW BEŁDOWSKI W POLSKIM RADIU O NOWYM PRAWIE RESTRUKTURYZACYJNYM

12.01.2016 r. na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia odbyła się dyskusja dot. obowiązującego od początku roku nowego Prawa restrukturyzacyjnego. W gronie ekspertów znalazł się Partner Kancelarii Jarosław Bełdowski, który pracował w Zespole Ministra Sprawiedliwości ds. Nowelizacji Prawa Upadłościowego i Naprawczego.

Więcej 

10 listopada 2015

MECENAS PRZEMYSŁAW MACIAK NA ŻYWO W DEBACIE DNIA PIERWSZEGO PROGRAMU POLSKIEGO RADIA

09.XI.2015 r. na ogólnopolskiej antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia, w ramach audycji "Debata dnia Jedynki" miała miejsce dyskusja poświęcona Ustawie o leczeniu niepłodności, regulującej przeprowadzanie procedury in vitro, która weszła w życie od 01.XI.br.

Więcej 

15 września 2015

WYPOWIEDŹ PARTNERA KANCELARII W PULSIE BIZNESU

We wczorajszym wydaniu „Pulsu Biznesu” ukazał się artykuł pt. „Sędziowie potrzebują sprawiedliwości”, oceniający aktualną kondycję polskiego sądownictwa. W artykule znalazła się wypowiedź Partnera Kancelarii Jarosława Bełdowskiego.

Więcej 

3 września 2015

JAROSŁAW BEŁDOWSKI W TOK FM

We wtorek 1 września br. gościem programu „EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka” nadawanego przez stację TOK FM był Jarosław Bełdowski, partner Kancelarii i były wiceprezes zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, współodpowiedzialny m.in. za wprowadzenie programu "Mieszkanie dla Młodych".

Więcej 

19 maja 2015

KOMENTARZ MEC. MACIAKA W GŁÓWNYM WYDANIU FAKTÓW TVN

Dnia 19.05.2015 w głównym wydaniu Faktów TVN  Partner Zarządzający kancelarii adw. Przemysław Maciak wypowiedział się na temat procesów cywilnych o uzyskanie odszkodowania za popełnione błędy w sztuce medycznej w kontekście ostatniego głośnego przypadku usunięcia zdrowej nerki jednemu z pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Więcej 

19 marca 2015

PARTNER KANCELARII JAROSŁAW BEŁDOWSKI W PROGRAMIE EKG RADIA TOK FM

Dnia 18 marca 2015r. Partner Kancelarii Jarosław Bełdowski gościł w wydaniu programu EKG radia TOK FM. W trakcie audycji dokonano analizy projektu ustawy o zmianie ustawy Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw.

Więcej 

10 października 2014

KOMENTARZE MEC. CZECHA I SKUTECZNA INTERWENCJA DZIENNIKARSKA TELESKOPU

02.10.2014 r. oraz 09.10.2014 r. lokalne media publiczne - Teleskop w TVP Info - nadały reportaż o ciężko chorym umysłowo mężczyźnie z Owińsk (gmina Czerwonak), na którego 8 lat temu gminni urzędnicy nałożyli bardzo wysoką karę za ścięcie bez zezwolenia jarzębiny w przydomowym ogródku.

Więcej 

22 września 2014

PROF. TOMASZ SÓJKA GOŚCIEM AUDYCJI EKG W RADIU TOK FM

24 września Partner Kancelarii prof. Tomasz Sójka wraz z prof. Marianem Gorynią oraz prof. Wacławem Jarmołowiczem gościł na żywo w programie EKG nadawanym w radiu TOK FM. Rozmowa poświęcona była bieżącym zagadnieniom gospodarczym m.in. sytuacji polskiego sektora węglowego oraz poznańskiego rynku pracy.

Więcej 

22 lipca 2014

KOMENTARZ EKSPERCKI MECENAS BILSKIEJ W WTK

21 lipca 2014 r. Program informacyjny poznańskiej telewizji WTK „PULS DNIA” w związku z podwyżką opłat za dzierżawę gruntów i pojawiającymi się niejasnościami w kwestiach własnościowych, wyemitował ekspercki komentarz mecenas Joanny Bilskiej wyjaśniający status prawny w zakresie własności nieruchomości wybudowanych na gruncie dzierżawionym od miasta.

Więcej 

21 lipca 2014

MECENAS CZECH NA ŻYWO W TVN 24

19 lipca 2014 r. Partner Kancelarii Radca prawny Aleksander Czech gościł na żywo w TVN 24.

Więcej 

17 lipca 2014

MECENAS CZECH GOŚCIEM „WYWIADU TELESKOPU”

16 lipca 2014 r. Partner Kancelarii Radca prawny Aleksander Czech był gościem nadawanego na żywo przez TVP Poznań „WYWIADU TELESKOPU”.

Więcej 

11 lipca 2014

MEC. MACIAK W GŁÓWNYM WYDANIU FAKTÓW TVN

Dnia 10 lipca 2014r. Partner Zarządzający Kancelarii adw. Przemysław Maciak w głównym wydaniu Faktów TVN wypowiedział się w temacie głośnego wyroku w sprawie policjantów z Poznania, którzy 10 lat temu przez pomyłkę postrzelili dwóch 19-latków.

Więcej 

11 kwietnia 2014

Komentarz ekspercki mec. Czecha dla TVP Poznań

Mec. Aleksander Czech  -  Partner Kancelarii Sójka & Maciak, dnia 10.04.2014r. udzielił komentarza eksperckiego na temat próby kwestionowania przez Miasto Poznań umów użyczenia samochodów, zawieranych na potrzeby zmniejszenia opłaty za korzystanie ze strefy ograniczonego postoju.

Więcej 

23 marca 2014

Mec. Krzysztof Urbańczak udzielił komentarza dla WTK

Dnia 11.03.2014r. Partner Kancelarii Sójka&Maciak - adw. Krzysztof Urbańczak udzielił komentarza eksperckiego dot. praktyki sądowej przy umorzeniach postępowania karnego wobec osób posiadających niewielkie ilości narkotyków na własny użytek. Wyjaśniał pojęcie "niewielkiej" ilości narkotyków, a także negatywnie odniósł się do pomysłu stworzenia tabeli, w której zostaną wskazane konkretne ilości narkotyków kwalifikujące się jako ilość "niewielka".

Więcej 

19 lutego 2014

Mec. Szadkowski w głównym wydaniu Teleskopu TVP Poznań

Dnia 17 lutego 2014r. w głównym wydaniu Teleskopu poznańskiej TVP, adw. Karol Szadkowski udzielił komentarza eksperckiego, dotyczącego zamiany kary grzywny za niewłaściwe parkowanie na 4 dni aresztu.

Więcej 

11 lutego 2014

Komentarz mec. Szadkowskiego dla TVN24

Adwokat Karol Szadkowski z Kancelarii S&M skomentował dla tvn24 wydane przez Sąd postanowienie o udzieleniu zabezpieczenia w postaci zakazu opuszczania kraju oraz zobowiązania organów Policji do prowadzenia czynności operacyjno-rozpoznawczych w sprawie Mariusza Trynkiewicza.

Więcej 

30 stycznia 2014

Mec. Maciak w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP 1

Dnia 29.01.2014 r. w głównym wydaniu Wiadomości adw. Przemysław Maciak – Partner Zarządzający Kancelarią skomentował główne problemy związane z przegranym przetargiem przez Pocztę Polską oraz konsekwencjami związanymi z doręczaniem wszelkiej korespondencji z Sądów przez PGP S.A. Cały program można obejrzeć w Pulsie Polski.

Więcej 

27 stycznia 2014

Mec. Bilska w głównym wydaniu teleskopu TVP Poznań

Dnia 24 stycznia 2014 r. adw. Joanna Bilska wystąpiła przed kamerami poznańskiej Telewizji Publicznej. Jej wypowiedź dotyczyła procederu sprzedaży punktów karnych i odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.

Więcej 

23 stycznia 2014

Dr Monika Górska udzieliła wywiadu dla WTK

Dnia 22 stycznia 2014r. Dr Monika Górska w wywiadzie dla telewizji WTK wyjaśniała jak należy postępować i dochodzić swoich roszczeń w przypadku wypadku związanego z niewłaściwym odśnieżaniem chodników.

Więcej 

23 stycznia 2014

Komentarz ekspercki mec. Maciaka dla TVP Poznań

Adw. Przemysław Maciak – Partner Zarządzający Kancelarii Sójka&Maciak dnia 22.01.2014 r. udzielił komentarza eksperckiego dotyczącego kwestii odszkodowania za opóźnienia pociągów, związane z trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Więcej 

23 stycznia 2014

Mec. Maciak w głównym wydaniu Teleskopu

Dnia 13 stycznia 2014 r., w głównym wydaniu Teleskopu, ukazał się komentarz ekspercki Mec. Maciaka, Partnera Zarządzającego Kancelarii, dotyczący art. 66 Prawa o Ruchu Drogowym w przedmiocie urządzeń, które informują o działaniu sprzętu kontrolno-radarowego oraz aplikacji ostrzegających przed policją.

Więcej 

23 stycznia 2014

Wystąpienie mec. Aleksandra Czech w WTK Poznań

Mec. Aleksander Czech – Partner Kancelarii S&M udzielił komentarza eksperckiego dotyczącego zmian w ustawie o ogrodach działkowych

Więcej 

23 stycznia 2014

Dr Monika Górska ekspertem w programie Gość Wieczoru WTK

Dnia 20 stycznia 2014 r. dr Monika Górska była ekspertem w programie Gość Wieczoru na antenie WTK, gdzie w trakcie debaty wypowiadała się o odpowiedzialność za utrzymanie dróg, chodników, nieruchomości oraz udzielała praktycznych wskazówek w dochodzeniu roszczeń za "zimowe szkody"

Więcej 

23 października 2013

Mec. Maciak w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP 1

Dnia 19 października b.r. w wieczornym wydaniu „Wiadomości” TVP1 głównym tematem był problem tzw. „czyścicieli kamienic”, ponieważ niedawno zapadły wyroki w tej sprawie. Swój komentarz do tego problemu 

Więcej 

2 października 2013

Wystąpienie Przemysława Maciaka w WTK POZNAŃ

Dnia 12 września 2013r. Mecenas Przemysław Maciak wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. Wypowiadał się na temat tego, jak wydawnictwa przekupują nauczycieli.

Więcej 

27 sierpnia 2013

Wystąpienie Przemysława Maciaka w WTK POZNAŃ

Dnia 21 sierpnia 2013r. Mecenas Przemysław Maciak wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. Jego wypowiedź dotyczyła sposobu w jaki koncerny są zobowiązane informować o swoich niebezpiecznych produktach.

Więcej 

22 sierpnia 2013

Wystąpienie Przemysława Maciaka w WTK POZNAŃ

Dnia 06 maja 2013r. Mecenas Przemysław Maciak wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. Zabrał głos w sprawie nielegalnego handlu hologramami, przedłużającymi ważność legitymacji studenckiej.

Więcej 

5 sierpnia 2013

Wypowiedź mec. Maciaka w głównym wydaniu Wiadomości

Dnia 3 sierpnia 2013r., w głównym wydaniu Wiadomości, mec. Przemysław Maciak wypowiadał się, na temat odszkodowań za hałas dla osób zamieszkujących tereny przy lotniskach.

Więcej 

5 sierpnia 2013

Wypowiedź mec. Maciaka w TVP Poznań

Dnia 29 lipca 2013r. w wieczornym wydaniu Teleskopu ukazała się wypowiedź mec. Maciaka, dotyczącą odpowiedzialności solidarnej inwestorów za zapłatę wynagrodzenia za roboty budowlane należnego podwykonawcom na kontraktach drogowych 

Więcej 

7 czerwca 2013

Wypowiedź mec. Maciaka w głównym wydaniu Faktów

Dnia 31.05.2013r., w głównym wydaniu Faktów, została wyemitowana wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka na temat samorządów.

Więcej 

6 czerwca 2013

Wystąpienie dr Moniki Górskiej w WTK POZNAŃ

Dnia 28 maja 2013r. dr Monika Górska była gościem programu Otwarta Antena, poznańskiej telewizji WTK. Wypowiadała się na temat sposobów ochrony praw obywateli w związku z inwestycjami budowlanymi.

Więcej 

26 marca 2013

Wystąpienie Przemysława Maciaka w WTK POZNAŃ

Dnia 22 marca 2013r. Mecenas Przemysław Maciak był gościem programu Otwarta Antena, poznańskiej telewizji WTK. Zabrał głos w sprawie lekowego podziemia, w tym o przyczynach powszechnej dostępności śmiertelnie niebezpiecznych 

Więcej 

26 marca 2013

Wystąpienie mec. Maciaka oraz mec. Pietrzaka w TVP POLONIA

Dnia 22 marca w programie informacyjnym Polonia 24, w telewizji TVP Polonia mec. Przemysław Maciak oraz mec. Krzysztof Pietrzak zabrali głos w sprawie przyjętych ostatnio przez Sejm propozycji zmian w funkcjonowaniu e-sądów.

Więcej 

14 marca 2013

Wypowiedź Przemysława Maciaka dla Gazety Wyborczej

Dnia 13 marca 2013r., w Gazecie Poznań – wielkopolskim dodatku do Gazety Wyborczej, została zamieszczona wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka dotycząca umowy na dzierżawę stadionu miejskiego w Poznaniu, zawartej między 

Więcej 

12 listopada 2012

WYSTĄPIENIE PRZEMYSŁAWA MACIAKA W WTK POZNAŃ

W dniu 7 listopada 2012r. Mecenas Przemysław Maciak wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. W programie Gość Wieczoru WTK zabrał głos w sprawie rozpoczętej przez Pocztę Polską masowej akcji ściągania zaległości 

Więcej 

24 września 2012

Wypowiedź Przemysława Maciaka w WTK Poznań

Dnia 20 września 2012r. Mecenas Przemysław Maciak wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. W głównym wydaniu Pulsu Dnia Mecenas wypowiedział się w temacie odroczenia przez Sąd Okręgowy w Poznaniu procesu w sprawie zlecenia 

Więcej 

5 września 2012

Wypowiedź Aleksandra Raczyńskiego w WTK Poznań

Dnia 27 sierpnia 2012r. Dr Aleksander Raczyński wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. W głównym wydaniu Pulsu Dnia Mecenas wypowiedział się na temat warunków, jakie należy spełnić, aby wpisać potencjalnego 

Więcej 

10 sierpnia 2012

Wypowiedź Przemysława Maciaka w WTK Poznań

Dnia 9 sierpnia 2012r. Mec. Przemysław Maciak wystąpił przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. W głównym wydaniu Pulsu Dnia Mecenas zabrał głos w sprawie kontrowersji, jakie towarzyszą zleceniu przez Poznańskie Ośrodki Sportu i 

Więcej 

28 maja 2012

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu Faktów

Dnia 26.05.2012r., w głównym wydaniu Faktów, została wyemitowana wypowiedź mecenasa Przemysława

Więcej 

29 lutego 2012

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu serwisu informacyjnego Polonia 24

W dniu 28.02.2012r. została wyemitowana wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w temacie wypłaty premii dla byłego prezesa Narodowego Centrum Sportu Rafała

Więcej 16 października 2011

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu Pulsu Dnia

Telewizja Polska; Teleskop Gospodarczy; 16.10.2011;

Więcej 

14 października 2011

Wypowiedź mecenasa Dominika Jędrzejko w głównym wydaniu Teleskopu

Telewizja Polska; Teleskop; 25.08.2011;

Więcej 

10 października 2011

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu Pulsu Dnia

Telewizja WTK; Puls Dnia; 10.10.2011;

Więcej 

10 października 2011

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu Pulsu Dnia

Telewizja WTK; Puls Dnia; 10.10.2011;

Więcej 


23 września 2011

Wypowiedź mecenasa Tomasza Sójki w głównym wydaniu Pulsu Dnia

Telewizja WTK; Puls Dnia; 23.09.2011;

Więcej 


17 września 2011

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w Głosie Wielkopolskim

Głow Wielkopolski 05.09.2010 | 2010-09-05

Więcej 


17 września 2011

Kasy fiskalne w kancelariach prawniczych - komentarz Przemysława Maciaka

Fakty, godz. 19:00 - TVN | 2008-12-29

Więcej 

17 września 2011

Specjalizacja prawnika sposobem na sukces

Dziennik | 2007-11-05

Więcej 


15 września 2011

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu Pulsu Dnia

Telewizja WTK; Puls Dnia; 15.09.2011;

Więcej 

6 września 2011

Wypowiedź mecenasa Przemysława Maciaka w głównym wydaniu Pulsu Dnia

Telewizja WTK; Puls Dnia; 06.09.2011;

Więcej 

25 sierpnia 2011

Wypowiedź mecenasa Dominika Jędrzejko w głównym wydaniu Teleskopu

Telewizja Polska; Teleskop; 25.08.2011;

Więcej 

24 sierpnia 2011

Wypowiedź mecenasa Rafała Sikorskiego w Gazecie Wyborczej

Gazeta Wyborcza; 24.08.2011;

Więcej 

23 sierpnia 2011

Wypowiedź mecenasa Dominika Jędrzejko w głównym wydaniu Teleskopu

Telewizja Polska; Teleskop; 23.08.2011;

Więcej 

25 lipca 2011

Wypowiedź mecenasa Konrada Kaszubiaka w głównym wydaniu Teleskopu

Telewizja Polska; Teleskop; 25.07.2011;

Więcej 

19 lipca 2010

Wypowiedź Mec. Maciaka w głównym wydaniu Wiadomości

Wiadomości, TVP 1, godz.19:30

Więcej 22 marca 2010

Komentarz mec. Maciaka w Gazecie Wyborczej

Gazeta Wyborcza, 22.03.2010

Więcej 

18 marca 2010

Komentarz mec. Raczyńskiego w Radiu Merkury

Radio Merkury, "Kalejdoskop Wielkopolski", godz. 16:10

Więcej 

17 marca 2010

Wypowiedź mec. Maciaka w Teleskopie

Teleskop, 17.03.2010

Więcej 

11 marca 2010

Relacja z konferencji w sprawie marszałka Wojtasiaka

Teleskop, TVP 3, godz.17:40

Więcej 

10 marca 2010

Marszałek Wojtasiak wygrał z Głosem

Gazeta Wyborcza, 10.03.2010

Więcej 


5 marca 2010

Wypowiedź dr Rafała Sikorskiego w Rzeczpospolitej

Rzeczpospolita, nr 54 (8565)

Więcej 

26 lutego 2010

Wypowiedź dr Rafała Sikorskiego w Gazecie Wyborczej

Gazeta Wyborcza, nr 50. 6266

Więcej 

10 lutego 2010

Wypowiedź Marcina Czarneckeigo w "Dzienniku Gazeta Prawna"

"Dziennik Gazeta Prawna" nr 28 (2659)

Więcej