PRESTIŻOWY RANKING THE LEGAL 500 DOCENIA SMM LEGAL W AŻ CZTERECH KATEGORIACH

Eksperci SMM Legal kolejny rok z rzędu znaleźli się w gronie wyróżnionych przez prestiżowy branżowy ranking THE LEGAL 500. Tegoroczny sukces notujemy w aż czterech kategoriach: praktyki korporacyjnej i transakcji M&A, własności intelektualnej, praktyki procesowej oraz rynków kapitałowych.

Po raz pierwszy ranking docenił Departament Prawa Procesowego SMM Legal – w tym partnerów zarządzających Przemysława Maciaka i prof. Macieja Mataczyńskiego. To efekt reprezentacji Energi-Obrót w precedensowych postępowaniach z firmami z sektora energii odnawialnej. W tej kategorii wyróżniono również partnera zarządzającego Aleksandra Czecha.

Więcej informacji: https://link.do/JKbNm

Kolejny sukces to pierwsze wyróżnienie Departamentu Własności Intelektualnej kierowanego przez prof. Rafała Sikorskiego. Doceniono wyjątkowo szeroką ofertę IP SMM Legal dla specjalistycznych sektorów w tym energetycznego, telekomunikacyjnego, opieki zdrowotnej i badawczo-rozwojowego.

Więcej informacji: https://link.do/qe5DA

Pierwszy raz notujemy też wyróżnienie w kategorii rynków kapitałowych. W ocenie podkreślono kompleksowość i wysokie kompetencje obsługi SMM Legal w tym obszarze. Ranking wyróżnił imiennie prof. Macieja Mataczyńskiego, prof. Tomasza Sójkę, Aleksandra Czecha oraz Wojciecha Sikorskiego.

Więcej informacji: https://link.do/KGueT

Kolejny rok z rzędu SMM Legal otrzymało wyróżnienie w kategorii praktyk korporacyjnych i transakcji M&A. Wyróżnienie objęło trzech partnerów i ważne osobowości w kancelarii – prof. Macieja Mataczyńskiego, prof. Tomasza Sójkę oraz Wojciecha Sikorskiego.

Więcej informacji: https://link.do/NKaB3

- Legal 500 jest obok Chambersa jednym z najbardziej prestiżowych rankingów prawniczych na świecie. W tym roku SMM Legal rekomendowano w kilku dziedzinach. Od wielu lat jesteśmy w tym rankingu regularnie dzięki opiniom naszych zadowolonych Klientów. To właśnie opinie Klientów kancelarii oraz innych firm prawnych są podstawą tej międzynarodowej  klasyfikacji  – podsumowuje Partner Zarządzający Przemysław Maciak.

Wróć