Łukasz
Grzybek

Associate.

Łukasz Grzybek

Associate.

lukasz.grzybek@smmlegal.pl

Specjalizacje

prawo administracyjne

prawo samorządowe

prawo zamówień publicznych

Wykształcenie

SWPS Uniwersytet humanistycznospołeczny

Zrzeszenia

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu

Języki

angielski

Specjalizacje

prawo administracyjne

prawo samorządowe

prawo zamówień publicznych

Profil

Aplikant radcowski specjalizujący się w obszarze prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego oraz prawa samorządu terytorialnego. Rozwój zawodowy łączy z naukową ścieżką kariery w ramach programu seminariów doktorskich na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie

Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w największych poznańskich kancelariach prawnych zajmując się m.in. obsługą przedsiębiorców, osób fizycznych, jednostek samorządu terytorialnego oraz zamawiających publicznych i wykonawców zamówień publicznych.

 

Od początku kariery zawodowej skupia się na budowaniu swoich kompetencji specjalisty prawa zamówień publicznych i prawa administracyjnego. W puli jego doświadczeń znajduje się m.in. kompleksowa obsługa projektów z zakresu zamówień publicznych i inwestycji infrastrukturalnych, bieżące doradztwo prawne na rzecz instytucji zamawiających oraz wykonawców czy udział w procesach inwestycyjnych o wartości do 2 mld złotych.

 

Obsługiwał pod względem prawnym przedsiębiorstwa oraz jednostki samorządu terytorialnego, prowadził szkolenia z zakresu zamówień publicznych, a także obsługiwał ponad kilkadziesiąt sporów przed Krajową Izbą Odwoławczą.

 

Jest współautorem publikacji “Vademecum wójta, burmistrza, prezydenta” (wyd. C.H. Beck, rok 2018). Jego praca doktorska poświęcona jest zagadnieniom związanym z tzw. “in-housem administracyjnym”.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share