Diana Krzyżanowska

Diana Krzyżanowska. Adwokat. Senior Associate.

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2005 r. z wynikiem bardzo dobrym. Wpisana na listę adwokatów w 2010 r. po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.

Od początku praktykuje we własnej kancelarii indywidualnej. Dodatkowo do stycznia 2011 r. współpracowała z jedną z większych kancelarii prawnych w regionie wielkopolskim, gdzie zajmowała się sporami cywilnymi, w tym z zakresu działalności banków.

W okresie od lutego 2011 r. do czerwca 2012 r. głównie zajmowała się obsługą prawną "RUCH" S.A. z siedzibą w Warszawie w zakresie obrotu nieruchomościami, w tym regulacji stanów prawnych nieruchomości, a także szeroko rozumianych sporów cywilnych.

Od lipca 2012 r. do chwili obecnej współpracuje z SMM Legal Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.k., gdzie specjalizuje się w szerokiej gamie sporów cywilnych, zarówno pomiędzy przedsiębiorcami, jak i osobami prywatnymi, a także w szeroko rozumianym prawie nieruchomościowym, w tym w audytach prawnych nieruchomości, regulacjach stanu prawnego nieruchomości, obrocie nieruchomościami.