Magdalena Cisowska

Magdalena Cisowska. Radca Prawny. Senior Associate.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Część studiów odbyła na Universitat Internacional de Catalunya w Barcelonie w ramach programu LLP-Erasmus.

Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać jeszcze w trakcie studiów, odbywając praktyki w poznańskich kancelariach prawnych. Ponadto, zajmowała się rozwojem działalności polskich przedsiębiorców za granicą.

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako prawnik w zakresie publicznego prawa gospodarczego, w tym zamówień publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego oraz prawa konkurencji, zdobywane w związku z doradztwem prawnym zarówno na rzecz podmiotów publicznych, jak i prywatnych. Brała udział w przygotowaniu i realizacji zamówień publicznych, a także w przeprowadzaniu audytów w zakresie prawidłowości postępowań o ich udzielenie.

W ramach doświadczenia zawodowego uczestniczyła w kompleksowej obsłudze prawnej zamawiających sektorowych (spółek) działających w branży energetycznej, agencji rządowej (projekty B+R) oraz gmin i innych jednostek sektora finansów publicznych. Uczestniczyła w kompleksowej obsłudze prawnej jednego z czołowych wykonawców (spółki) z branży telekomunikacyjnej w Polsce.

Jej doświadczenie obejmuje również doradztwo prawne w zakresie procesu koncentracyjnego przed Komisja Europejską.

Pracuje w języku angielskim. Płynnie posługuje się językiem hiszpańskim, w stopniu zaawansowanym zna także język portugalski.