PROF. TOMASZ SÓJKA NA 6th CECL CONFERENCE COMPANY LAW REFORM IN CENTRAL AND EASTERN EUROPE

W dniach 09-10 czerwca br. w Warszawie w siedzibie GPW odbyła się międzynarodowa Konferencja ekspercka „6th CECL Conference Company Law Reform in Central and Eastern Europe” organizowana przez Instytut Allerhanda oraz przez Centre for European Company Law (CECL). Jednym z prelegentów był partner zarządzający SMM Legal – prof. UAM dr hab. Tomasz Sójka.

Konferencja to bardzo istotne, cykliczne wydarzenie eksperckie odnoszące się do szeroko pojętego zagadnienia prawa spółek w Europie. Tegoroczna edycja poświęcona została głównie kwestii reform prawa spółek w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, jego harmonizacji i modernizacji na tle dotychczasowej ewolucji europejskiego prawa spółek. Wśród licznych uczestników znaleźli się specjaliści ze zróżnicowanych środowisk: naukowcy i praktycy z polskich i międzynarodowych firm prawniczych, przedstawiciele biznesu oraz przedstawiciele instytucji działających na rynku finansowym. Wzięli oni udział w licznych dyskusjach panelowych i interaktywnych sesjach. Wystąpienie prof. Sójki w panelu „Golden Shares” dotyczyło zagadnienia „Złotej akcji w prawie polskim”.

Więcej informacji o szczegółach wydarzenia znajdziecie Państwo pod tym adresem: //kongresy.allerhand.pl/companylaw/#organizers

Wróć