Awans Partnerski Magdaleny Michalskiej-Niewiadomskiej

Awanse w SMM Legal są efektem ponadprzeciętnego zaangażowania w najbardziej wymagające projekty prowadzone przez kancelarię oraz wyrazem uznania dla wieloletniej współpracy w ramach organizacji. Mecenas Magdalena Michalska-Niewiadomska związana jest z SMM Legal od 2015 r. i należy do grona doświadczonych ekspertów, którzy konsekwentnie rozwijają swoją karierę w ramach Kancelarii. Serdecznie gratulujemy!

– Ta nominacja jest wyrazem uznania nie tylko za dotychczasowy rozwój kariery Magdy w ramach naszej Kancelarii – mówi Partner Zarządzający Przemysław Maciak. – Przez ten awans chcemy potwierdzić, że stawiamy na działania w ramach transformacji cyfrowej i gospodarczej, którymi zajmuje się nasz nowy Partner.

Magdalena Michalska-Niewiadomska jest profesjonalnym pełnomocnikiem przed EUIPO oraz ekspertką z zakresu ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej, w szczególności praw autorskich i praw pokrewnych oraz praw ochronnych na znaki towarowe. Prowadzi bieżącą obsługę klientów w zakresie ochrony danych osobowych.

– Awans na stanowisko partnera to wielkie wyróżnienie – mówi r. pr. Magdalena Michalska-Niewiadomska. – Jest to także impuls do dalszej wytrwałej pracy, szczególnie w kontekście objęcia przeze mnie kierowania Departamentem Prawa Własności Intelektualnej.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share