Dwie rekomendacje indywidualne dla ekspertów SMM Legal w rankingu „Rzeczpospolitej”

Tegoroczny Ranking kancelarii prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” przyniósł SMM Legal dwa wyróżnienia. Na krótkiej liście ekspertów w wybranych specjalizacjach znaleźli się prof. Maciej Mataczyński, który otrzymał rekomendację w kategorii „prawo handlowe, korporacyjne, fuzje i przejęcia” oraz r. pr. Monika Adamczak w kategorii „zamówienia publiczne”.

Nasi eksperci konkurowali w gronie największych kancelarii zatrudniających powyżej 50 prawników. Na ostateczny wynik miało wpływ nie tylko uznanie środowiska prawniczego, ale również pozycja w międzynarodowych rankingach oraz opinie prawników przedsiębiorstw.

Prawo korporacyjne oraz fuzje i przejęcia to kluczowe specjalizacje naszej kancelarii – mówi Partner Zarządzający, adwokat Maciej Mataczyński. – Rekomendacje w tej kategorii otrzymujemy również regularnie w międzynarodowych rankingach, jest to dla nas potwierdzenie, że warto konsekwentnie budować kompetencje w konkretnych obszarach specjalizacji.

Druga rekomendacja trafiła w ręce mecenas Moniki Adamczak – szefowej departamentu prawa zamówień publicznych SMM Legal.

– To kolejny wyraz uznania dla mecenas Adamczak. – zauważa drugi z Partnerów Zarządzających SMM Legal, adwokat Przemysław Maciak. – Utwierdzamy się  w przekonaniu, że grono naszych Partnerów to wybitni w swoich dziedzinach eksperci, którym klienci powierzają najważniejsze sprawy i projekty. – dodaje.

Redakcja “Rzeczpospolitej” podała, że w tegorocznej edycji rankingu rywalizowało 327 kancelarii z całej Polski. Wyniki głównego rankingu kancelarii prawniczych oparte są na porównaniu liczby prawników z uprawnieniami i liczby prawników ogółem pracujących w zgłaszających się do konkursu firmach. W tym zestawieniu uplasowaliśmy się na 30. pozycji.

Pełny ranking dostępny jest tutaj oraz w wydaniu “Rzeczpospolitej” z 20 czerwca 2024 r.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share