Konferencja z okazji 20-lecia działalności SMM Legal

Kancelaria SMM Legal obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Ten wyjątkowy czas postanowiliśmy uczcić organizując konferencję wyjazdową w Czarnogórze. 

To niezwykła rocznica, która nie tylko jest powodem do dumy, ale także okazją do refleksji nad naszą przeszłością i planami na przyszłość. Postanowiliśmy uczcić nasz jubileusz organizując konferencję dla Zespołu SMM Legal w Czarnogórze.

W trakcie prezentacji podsumowującej dotychczasowe osiągnięcia, partner zarządzający adw. Przemysław Maciak przywołał sukcesy i przypomniał najważniejsze wydarzenia – prowadzone sprawy i projekty, które stały się kamieniami milowymi w historii kancelarii. Mecenas przedstawił także plany na kolejne dwie dekady działalności: – Nasza kancelaria zawsze stawiała na rozwój. Dlatego też planujemy kontynuować naszą ekspansję, poszerzając ofertę usług oraz inwestując w rozwój zespołu. Naszym celem jest nadal być liderem w branży i dostarczać klientom kompleksową i najwyższej jakości obsługę prawną.

Nowa strategia rozwoju, którą przedstawili partnerzy zarządzający jest ściśle powiązana z hasłem SMM Legal: Experience Drives Innovation. – W ciągu tych dwudziestu lat zdobyliśmy zaufanie licznych klientów, którzy polegają na naszej eksperckiej wiedzy i doświadczeniu – mówi partner zarządzający, prof. Maciej Mataczyński. To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszego doskonalenia – podkreśla.

Patrzenie w przyszłość, sprawne reagowanie, a nawet kreowanie otoczenia prawno-biznesowego wpisane jest w DNA kancelarii. – Dzięki profesjonalizmowi i pasji naszego zespołu, udało nam się stać się jednym z wiodących podmiotów w naszej branży. Bez Waszej nieocenionej pomocy i wsparcia, nie byłoby to możliwe – zwrócił się do zespołu r. pr. Aleksander Czech, odnosząc się do przyjętych na kolejne 20 lat założeń.

Jesteśmy podekscytowani przyszłością i czekamy z niecierpliwością na kolejne 20 lat działalności. Razem tworzymy nasz sukces, a przyszłość wydaje się jeszcze bardziej obiecująca!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share