20-lecie działalności SMM Legal

Kancelaria SMM Legal obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Jest to wyjątkowy czas podsumowań i planów na kolejne dekady.

Prawnicy nowej generacji – tak brzmiało motto spółki założonej w 2003 r. Poza innowacyjnością siłą nowej kancelarii była także specjalizacja. – Czasy prawnika-orkiestry odchodzą do lamusa – mówił wówczas mecenas Przemysław Maciak. Ambicją było stworzenie w Poznaniu kancelarii, która stanie się konkurencją dla największych tego typu firm w kraju.

Po roku zespół tworzyło 7 osób. Dziś – po 20 latach – na pokładzie SMM Legal jest 100 pracowników świadczących usługi w dwóch biurach: w Warszawie i Poznaniu. Skupiamy się na doradztwie w zakresie transformacji przedsiębiorstw w obszarach gospodarczym, energetycznym i cyfrowym.

– Podczas tych 20 lat nie tylko zdobyliśmy bogate doświadczenie w różnorodnych dziedzinach prawa, ale również ugruntowaliśmy swoją pozycję jako zaufany partner dla naszych Klientów – mówi partner zarządzający Przemysław Maciak. – To zaufanie, jakim nas obdarzyli, napędza nas do nieustannego doskonalenia się i dostosowywania naszych usług do zmieniających się potrzeb biznesowych – dodaje.

Z sukcesem reprezentujemy klientów, pomagając im zarówno w wyzwaniach codziennego biznesu, jak i w skomplikowanych transakcjach i sporach o zasięgu międzynarodowym. Dzięki innowacyjnemu podejściu do prawa, stale podążamy za najnowszymi trendami i zmianami w przepisach oraz otoczeniu prawnym, co umożliwia nam dostarczenie klientom najbardziej skutecznych i trafnych rozwiązań.

Jak podkreśla drugi z partnerów zarządzających r. pr. Aleksander Czech: Nasza kancelaria skupia zespół wykwalifikowanych prawników, dla których praca jest także pasją. Ich profesjonalizm, wiedza i oddanie stanowią fundament naszych sukcesów. To dzięki nim nasza kancelaria ewoluowała i podążała za dynamicznymi trendami w świecie prawa, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie – podsumowuje.

Dziękujemy za wspólną podróż przez te 20 lat i z radością witamy kolejne wyzwania!

 

Limitations raise questions. We provide answers.
Share