Sukces zespołu Fuzji i przejęć SMM Legal w międzynarodowym rankingu Chambers & Partners Europe Poland 2023

16 marca 2023 r. przyniósł nam wiadomość o wyróżnieniu dla SMM Legal w prestiżowym prawniczym rankingu Chambers & Partners Europe Poland 2023. Nagrodę otrzymał nasz departament Fuzji i przejęć w kategorii Corporate/M&A: Mid-Market. To wyjątkowy branżowy sukces! Serdeczne gratulacje dla całego teamu i kierującego nim prof. Macieja Mataczyńskiego.

Ranking Chambers & Partners Europe co roku wskazuje najlepsze kancelarie na europejskim rynku prawnym. Lista wyróżnionych powstaje po szczegółowych badaniach przeprowadzanych przez doświadczonych analityków rynkowych. Ogromny wpływ na jej kształt mają przede wszystkim obiektywne oceny dokonywane przez klientów.

– Cieszy nas, gdy efekty naszej pracy są dostrzegane na arenie międzynarodowej – mówi prof. Maciej Mataczyński, Partner Zarządzający kierujący zespołem Fuzji i przejęć SMM Legal. – To wyraz docenienia odważnych i precedensowych projektów zrealizowanych z naszym udziałem, a nade wszystko konsekwencja rzetelnie wykonanej pracy na rzecz klientów, która przynosi prawdziwą zawodową satysfakcję – dodaje.

Na cztery możliwe kategorie które przewiduje tegoroczny ranking w specjalizacji Corporate/M&A: Mid-Market, nasz zespół znalazł się w Band 3. Z wszystkim wynikami tegorocznego rankingu można zapoznać się na stronie jego organizatora.

– Mimo, że tegoroczne wyróżnienie jest pierwszym dla SMM Legal w ramach rankingu Chambers & Partners Europe Poland, nie jest to jednak pierwszy w ogóle sukces w międzynarodowych rankingach – podsumowuje drugi z naszych Partnerów Zarządzających, mecenas Przemysław Maciak. – Od wielu lat regularnie prace naszych zespołów doceniane są także w drugim z najważniejszych branżowych rankingów The Legal500 EMEA – wyjaśnia.

Serdecznie gratulujemy prof. Maciejowi Mataczyńskiemu i wszystkim prawnikom na co dzień zaangażowanym w prace departamentu Fuzji i przejęć.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share