Eksperci SMM Legal w półfinale European Innovation Procurement Awards EUIPA 2021

Mecenasi Monika Adamczak i Mateusz Stańczyk znaleźli się wśród dwóch zespołów dopuszczonych do półfinału Europejskich Nagród Zamówień na Innowacje w kategorii “The Procurement leadership”. Pierwszą edycję tego konkursu organizuje w ramach programu Horyzont Europa Europejska Rada ds. Innowacji.

Oboje wyróżnieni eksperci wspierają klientów m.in. we wdrażaniu i realizacji programów w innowacyjnej formule B+R.

– Zaproszenie do półfinału EUIPA 2021 to nie tylko ogromna satysfakcja – mówi adwokat Mateusz Stańczyk. – To potwierdzenie, że nie tylko innowacje, nad którymi pracują klienci, ale i modele prawne, które pomagamy im tworzyć, mają charakter przełomowy i pośrednio pozwalają pozytywnie odpowiadać na palące wyzwania społeczne np. klimatyczne – dodaje.

Celem Europejskich Nagród Zamówień na Innowacje EUIPA 2021 jest wyróżnienie najlepszych podmiotów wprowadzających innowacyjne rozwiązania na rynek Unii Europejskiej. Jury złożone z niezależnych ekspertów wybrało 11 finalistów w 3 kategoriach: “The Innovation procurement strategy”, “The Facing societal challenges” oraz “The Procurement leadership”.

W październiku każdy z wyróżnionych odbędzie indywidualną rozmowę z członkami jury. Laureatów poznamy podczas listopadowego szczytu Europejskiej Rady ds. Innowacji.

– Odwaga działania i szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań zawsze były wpisane w DNA SMM Legal – mówi nasz Partner Zarządzający mecenas Przemysław Maciak. – Serdecznie gratulujemy naszym ekspertom i mocno trzymamy kciuki za ich sukces w finale.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share