Awans SMM Legal w rankingu “Most Attractive Employers 2023”

Kolejny rok z rzędu utrzymujemy się na wysokiej pozycji i w pierwszej dziesiątce najbardziej atrakcyjnych pracodawców według rankingu “Most Attractive Employers 2023”. W kategorii prawo zajęliśmy 6. miejsce. To o lokatę wyżej w porównaniu do zeszłorocznego zestawienia.

Warto także dodać, że jesteśmy w swojej kategorii jedną z niewielu kancelarii docenionych przez studentów. Na pierwszych 50. miejscach znalazły się przede wszystkim marki klientów. Wyższą pozycję niż SMM Legal zajęła tylko jedna kancelaria.

Ranking “Most Attractive Employers” wyłania najbardziej pożądanych pracodawców w siedmiu kategoriach. W polskiej edycji tegorocznego badania wzięło udział ponad 12 000 studentów z 77 uczelni wyższych. W kategorii prawo ankietowanych było ponad 800 osób.

Na co przede wszystkim zwracali uwagę studenci? Wysokie przyszłe zarobki, dobre referencje pracodawcy, pewne zatrudnienie, możliwość rozwoju i elastyczne warunki zatrudnienia.

– Jako jedna z niewielu kancelarii od lat jesteśmy w pierwszej dziesiątce pracodawców w kategorii prawo tego rankingu. To potwierdza, że nasza marka pracodawcy jest stabilna, zauważana w pozytywnym kontekście i doceniana przez młode pokolenie – mówi Partner Zarządzający Przemysław Maciak. – Warto też podkreślić, że wyprzedziliśmy w klasyfikacji nie tylko wiele ogólnopolskich kancelarii, ale także naprawdę znanych marek zatrudniających prawników we własnych strukturach – dodaje.

Ranking przygotowuje Universum Global. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share