Trzy rekomendacje dla ekspertów SMM Legal w rankingu “Rzeczpospolitej”

Kapituła odpowiadająca za branżowe rekomendacje w rankingu “Rzeczpospolitej” pierwszy raz doceniła nasz zespół prawa energetycznego. Na krótkiej liście wyróżnionych ekspertów w swoich specjalizacjach znaleźli się także mecenas Monika Adamczak (prawo zamówień publicznych) oraz Michał Tarka (energie odnawialne). Wielkie brawa!

Tegoroczny ranking rekomendacji odbywał się w nowej formule. Nasi eksperci konkurowali w gronie największych kancelarii zatrudniających powyżej 50 prawników. Na ostateczny wynik miało wpływ nie tylko uznanie środowiska prawniczego, ale również pozycja w międzynarodowych rankingach oraz opinie prawników przedsiębiorstw i ekspertów z rynków kapitałowych.

– Prawo energetyczne, szczególnie w zakresie zielonej transformacji to jeden z głównych obszarów specjalizacji SMM Legal – mówi nasz Partner Zarządzający, adwokat Przemysław Maciak. – Rekomendacja zespołowa i indywidualna w tej kategorii jest więc dla nas niezwykle cenna – dodaje.

– Nie byłoby tego sukcesu bez pracy zespołowej – podkreśla wyróżniony Michał Tarka.  – Dziękuję i gratuluję całemu teamowi prawa energetycznego i OZE.

Druga rekomendacja indywidualna trafiła w ręce szefowej naszego departamentu prawa zamówień publicznych – mecenas Moniki Adamczak.

– To kolejny wyraz uznania dla unikalnych kompetencji zawodowych naszej Partner – zauważa drugi z Partnerów Zarządzających SMM Legal, r. pr. Aleksander Czech. – Utwierdza nas w przekonaniu, że warto konsekwentnie budować kompetencje w konkretnych obszarach specjalizacji – podsumowuje.

Redakcja “Rzeczpospolitej” podała, że w tegorocznej edycji rankingu rywalizowało ponad 9 tysięcy prawników z 335 kancelarii z całej Polski. Wyniki głównego rankingu kancelarii prawniczych oparte są na porównaniu liczby prawników z uprawnieniami i liczby prawników ogółem pracujących w zgłaszających się do konkursu firmach. W tym zestawieniu uplasowaliśmy się na 22. pozycji.

Pełny ranking dostępny jest tutaj oraz w wydaniu “Rzeczpospolitej” z 22 czerwca 2023 r.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share