Awanse w zespole SMM Legal

Lipiec zaczęliśmy sukcesami członków naszego zespołu. Awanse na stanowisko Counsel otrzymało troje naszych ekspertów: Olga Blejder, Maciej Tulwin i Tomasz Lewandowski. Z kolei Przemysław Błaszczyk awansował na stanowisko Senior Associate. Serdecznie gratulujemy!

Cała trójka naszych nowych Counsel związana jest z kancelarią od wielu lat – mówi Partner Zarządzający Przemysław Maciak. – Te awanse są wyrazem uznania za ich profesjonalizm i codzienne zaangażowanie w pracę – dodaje.

R. pr. Olga Blejder współpracuje z Kancelarią od 6 lat. Jest ekspertką w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego oraz prawa spółek handlowych. W SMM Legal zarządza obsługą projektów dużych klientów korporacyjnych.

Mecenas Maciej Tulwin związany jest z Kancelarią od 7 lat. Specjalizuje się w obsłudze prawnej dużych spółek i podmiotów publicznych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie pracy przy rozbudowanych projektach korporacyjnych, inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych.

Adw. dr Tomasz Lewandowski współpracuje z Kancelarią od 9 lat. Jest uznanym ekspert w zakresie ochrony danych osobowych, prawa pracy oraz prawa szkolnictwa wyższego i nauki. Doktor nauk prawnych. Posiada doświadczenie we wdrażaniu systemu ochrony danych osobowych w podmiotach prywatnych i publicznych, głównie w e-commerce, R&D, marketingu.

R. pr. Przemysław Błaszczyk jest członkiem zespołu prawa korporacyjnego. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa zobowiązań, prawa gospodarczego oraz prawa nieruchomości.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share