Wzmacniamy Departament Prawa Karnego Gospodarczego SMM Legal

Z początkiem maja 2021 r. nasz departament prawa karnego zyskał dwóch nowych ekspertów z dziedziny prawa karnego skarbowego. Do zespołu SMM Legal dołączyli doświadczeni adwokaci: Piotr Olkiewicz oraz Rafał Olkiewicz.

Mecenas Piotr Olkiewicz doświadczenie zdobywał jako wieloletni pracownik wysokiego szczebla w organach skarbowych, m.in. przez 15 lat kierował Wydziałem Postępowań Przygotowawczych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Poznaniu.

– Doświadczenie w roli oskarżyciela publicznego w sprawach karnych skarbowych daje niezwykłą perspektywę. Pomaga w kompleksowym prewencyjnym wsparciu klienta i mocno przydaje się w zarządzaniu jego kryzysem – wyjaśnia adwokat Piotr Olkiewicz.

Z kolei adwokat Rafał Olkiewicz jest m.in. specjalistą w prawie podatkowym oraz w przedmiocie solidarnej odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania i zaległości spółek.

– Cieszymy się, że do naszego teamu na stałe dołączają nowi, bardzo doświadczeni eksperci – komentuje adwokat Krzysztof Urbańczak, współkierujący departamentem prawa karnego gospodarczego SMM Legal. – Ich unikalne doświadczenie jeszcze bardziej podnosi wartość naszego zespołu. To służy zarówno klientom, jak i pozostałym prawnikom, którzy mogą wymieniać się doświadczeniami – dodaje.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share