Promujemy Program Horyzont Europa. Zapisz Się Na Konferencję Online!

Konferencja „Horyzont Europa – europejskie doładowanie B+R” odbędzie się 9 marca o godz. 10:00. Już wystartowały bezpłatne zapisy pod adresem: https://horyzont-europa.smmlegal.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Do wyboru są dwie ścieżki: dla firm technologicznych oraz dla instytucji badawczych.  – Obie te grupy mają szansę na zdobycie finansowania, ale ich potrzeby oraz podejście do pracy są zupełnie inne. Z tego względu zdecydowaliśmy się na rozdzielenie agendy – dodaje mecenas Stańczyk.

Czego dowiesz się podczas wydarzenia?

  • czym jest program ramowy Horyzont Europa,
  • czym się różni od innych źródeł finansowania dostępnych w Polsce,
  • jak zdobyć środki finansowe z Unii Europejskiej na rozwój biznesu,
  • jak chronić swoje innowacyjne produkty, usługi czy badania,
  • jak zarządzać ryzykiem w innowacyjnym projekcie.

Swoim patronatem wydarzenie objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Pozostali Partnerzy to Centrum Łukasiewicz, Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej, Fert Jakubiak Wróblewski Rzecznicy Patentowi oraz SAS Advisors.

Horyzont Europa to program ramowy Unii Europejskiej wspierający innowacyjność oraz badania naukowe. W latach 2021-2027 w ramach programu na te cele zostanie przeznaczone prawie 100 mld euro. To największy tego typu program w historii. W efekcie ma on pomóc w budowaniu zrównoważonego rozwoju w Europie. Więcej o samym projekcie przeczytasz na naszym blogu smmlegal24.pl.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share