Awans partnerski Mateusza Stańczyka

Nowy miesiąc zaczynamy ogłaszając awans adwokata Mateusza Stańczyka do grona Partnerów SMM Legal. Nasz nowy Partner jest związany z SMM Legal od 2014 r. i należy do grupy doświadczonych ekspertów, którzy od lat konsekwentnie rozwijają swoją karierę w ramach Kancelarii. Serdecznie gratulujemy!

– Ta nominacja nie tylko docenia dotychczasowy rozwój kariery Mateusza w ramach naszej Kancelarii – mówi Partner Zarządzający SMM Legal, adwokat Przemysław Maciak. – Przez ten awans chcemy potwierdzić też, że mocno stawiamy na działania w tematach transformacji energetycznej, którymi między innymi zajmuje się nasz nowy Partner.

Mateusz Stańczyk w swojej codziennej praktyce skutecznie wspiera biznes, naukę i sektor publiczny w zagadnieniach związanych z finansowaniem innowacji oraz z zieloną transformacją.

Brał udział w tworzeniu struktur inwestycyjnych na rynku venture capital zajmujących się lokowaniem środków w nowoczesne technologie. Tworzy nieszablonowe rozwiązania w obszarze gdzie łączą się rozwiązania publiczno- i prywatnoprawne. Prowadził pod względem prawnym kilkanaście projektów nakierowanych na opracowanie przełomowych innowacji.

Jego projekt we współpracy z szefową naszego Departamentu Prawa Zamówień Publicznych – Moniką Adamczak – zdobył uznanie i 2. miejsce w konkursie European Innovation Procurement Awards EUIPA 2021 organizowanym przez agencję wykonawczą Unii Europejskiej – Europejską Radę ds. Innowacji.

– Awans na stanowisko Partnera to dla mnie nie tylko wyraz docenienia moich dotychczasowych osiągnięć, ale przede wszystkim impuls do dalszej pracy – mówi nowy Partner SMM Legal, adwokat Mateusz Stańczyk. – Chciałbym dalej wspierać naszych klientów w skutecznym osiąganiu zrównoważonego rozwoju, który jest tak istotny w dzisiejszej rzeczywistości.

Mecenasowi Stańczykowi gratulujemy sukcesu na kolejnym szczeblu kariery zawodowej i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share