Awanse W SMM Legal

Awanse są wynikiem nieprzeciętnego zaangażowania prawników w największe projekty prowadzone przez SMM Legal oraz ich kilkuletniej współpracy z kancelarią.

Mecenas Tomasz Jaranowski związany jest z SMM Legal od 2012 roku. Jego specjalizacja obejmuje prawo gospodarcze i handlowe. Jest ekspertem w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej spółek handlowych, prawa pracy, sporządzania badań due diligence oraz realizacji obowiązków informacyjnych przez spółki publiczne.

Dr Miłosz Malaga specjalizuje się w prawie gospodarczym Unii Europejskiej. Tej dziedziny dotyczy również jego praca naukowa. Wraz z mecenas Magdaleną Cisowską – naszą specjalistką prawa zamówień publicznych, od początku zaangażowani są w prace przy największym bieżącym projekcie SMM Legal dotyczącym koncentracji PKN ORLEN i Grupy LOTOS S.A.

– Doświadczony i niezależnie myślący zespół jest siłą napędową naszej kancelarii – mówi adwokat Przemysław Maciak, Partner Zarządzający. – W SMM Legal realnie doceniamy zaangażowanie współpracowników, wspierając także rozwój ich indywidualnych karier – dodaje.

Przy okazji pragniemy docenić także sukces trojga naszych najmłodszych prawników. Aleksandra Rudnicka, Weronika Wójcik i Wojciech Koźmiński z powodzeniem zdali egzaminy i rozpoczynają aplikację radcowską.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share