Jesteśmy W Top 10 Najatrakcyjniejszych Polskich Pracodawców W Kategorii Prawo

Badanie Universum Talent Survey, które przeprowadza Universum Global, jest największym tego rodzaju badaniem na świecie. Biorą w nim udział studenci z ponad 60 krajów. Tegoroczna polska edycja brała pod uwagę głosy ponad 16 000 studentów z 71 uczelni wyższych i 112 kierunków studiów. Na ich podstawie powstały rankingi Universum Most Attractive Employers Poland w siedmiu kategoriach: biznes, inżynieria, informatyka, nauki medyczne, nauki ścisłe, nauki humanistyczne oraz prawne.

– Tworząc markę SMM Legal, od początku zależało nam, aby było to jednocześnie dobre miejsce dla naszych pracowników – komentuje adwokat Przemysław Maciak, Partner Zarządzający i jeden z założycieli kancelarii. – Nasz zespół tworzą ludzie, którzy często zaczynają jako studenci i zostają z nami na lata. Cieszymy się bardzo, że zostało to dostrzeżone i docenione przez niezależny ranking – podsumowuje.

– To duży sukces i wyróżnienie – komentuje również mecenas Aleksander Czech, Partner Zarządzający SMM Legal. – Pozycja w rankingu przed międzynarodowymi korporacjami prawniczymi i największymi polskimi kancelariami udowadnia, że pracownicy doceniają miejsca, w których umożliwia im się indywidualny rozwój kariery – dodaje.

Więcej szczegółów dot. wyników badania tutaj.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share