Smm Legal Wyróżnione W Prestiżowym Rankingu The Legal 500 W Aż Pięciu Kategoriach

W kategorii funduszy inwestycyjnych ranking docenił indywidualnie profesorów Macieja Mataczyńskiego oraz Tomasza Sójkę. Na wynik wpłynęła kompleksowość naszej obsługi, zarówno na rzecz podmiotów publicznych jak i prywatnych inwestorów. Podkreślony został też wysoki poziom specjalizacji SMM Legal w zakresie regulacji w sektorach finansowym, energetycznym i telekomunikacyjnym.

Więcej informacji: https://bit.ly/2ylhjpW

Podobnie jak w latach ubiegłych otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii praktyk korporacyjnych i transakcji M&A. Oprócz wszechstronnego doświadczenia w sektorze prywatnym podkreślono duże doświadczenie w obsłudze podmiotów publicznych w zakresie fuzji i przejęć. Wskazania indywidualne w tej kategorii objęły dwóch partnerów i ważne osobowości w kancelarii – prof. Macieja Mataczyńskiego oraz prof. Tomasza Sójkę.

„Maciej Mataczyński może zostać uznany za jednego z najlepszych doradców podczas negocjacji ze względu na swoje doświadczenie zawodowe i osobiste, a także kompleksowe zrozumienie potrzeb klientów oraz niezwykle szeroką wiedzę prawną i ogólną, którą potrafi przekazywać w jasny sposób” – to jedna z opinii Klientów podsumowująca pracę naszego Partnera Zarządzającego.

Więcej informacji: https://bit.ly/3bdpJP1

Powtórzyliśmy sukces z ubiegłego roku, utrzymując rekomendację dla Departamentu Prawa Procesowego. Wyróżnienia indywidualne objęły Partnera Zarządzającego – mecenasa Przemysława Maciaka oraz kierującą departamentem mecenas Patrycję Starczewską. To efekt ich doświadczenia w specjalistycznych dziedzinach prawa procesowego dotyczącego m.in.  zamówień publicznych oraz udziału w sporach związanych z sektorem energetycznym.

Więcej informacji: https://bit.ly/2V8fANU

Kolejny sukces to ponowne wyróżnienie dla Departamentu Własności Intelektualnej kierowanego przez prof. Rafała Sikorskiego, wymienionego też indywidualnie. Doceniono wysokie kompetencje zespołu przy rozwiązywaniu skomplikowanych spraw związanych z projektami badawczo-rozwojowymi. Siłą okazała się też wyjątkowo szeroka oferta IP SMM Legal dla specjalistycznych sektorów w tym energetycznego, telekomunikacyjnego, bankowego i opieki zdrowotnej.

Więcej informacji: https://bit.ly/2xxJ3HV

Powtórzyliśmy sukces, notując ponowne wyróżnienie w kategorii rynków kapitałowych. W ocenie podkreślono kompleksowość i wysokie kompetencje obsługi SMM Legal. Ranking wyróżnił imiennie prof. Macieja Mataczyńskiego oraz prof. Tomasza Sójkę.

Więcej informacji: https://bit.ly/2xw6Gkf

– The Legal 500 należy do najbardziej prestiżowych rankingów prawniczych na świecie. Jego siła opiera się na tym, że to Klienci swoimi opiniami decydują o tym, które kancelarie zostaną docenione – mówi Partner Zarządzający Przemysław Maciak. – Na obecność w rankingu pracujemy codziennie naszym zaangażowaniem i kreatywnym poszukiwaniem rozwiązań dla klientów. Dzięki temu pojawiamy się w zestawieniu od wielu lat. W tym roku cieszymy się z dwóch sukcesów – utrzymania rekomendacji dla naszych czterech departamentów oraz nowego wyróżnienia dla funduszy inwestycyjnych – podsumowuje.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share