Smm Legal Wśród Liderów Wzrostu Oraz Na 14. Miejscu W Rankingu „Rzeczpospolitej” 2020

W najważniejszej kategorii – czyli pod względem liczby prawników z uprawnieniami, nasza kancelaria znalazła się na wysokim 14. miejscu. W drugim zestawieniu, uwzględniającym liczbę prawników ogółem, uplasowaliśmy się natomiast na 16 pozycji. W edycji 2020 w rankingu uczestniczyła rekordowa liczba podmiotów. Redakcja pod uwagę wzięła aż 307 największych i najbardziej szanowanych kancelarii prawniczych z całej Polski.

Jednocześnie z rankingiem „Rzeczpospolita” opublikowała szczegółowy raport poświęcony polskiemu rynkowi usług prawnych. Analizie poddano między innymi tendencje rozwojowe kancelarii na przestrzeni lat 2010-2020. W tym zestawieniu SMM Legal znalazła się w wąskim gronie liderów wzrostu z 272% wskaźnikiem wzrostu.

– Oczywiście żałujemy, że w tym roku nie odbyła się tradycyjna gala, która zawsze jest szasną na budowanie dobrych relacji w branży – mówi mec. Przemysław Maciak, Partner Zarządzający SMM Legal. – Sam ranking jednak nie stracił na wartości, tym bardziej więc cieszy nas wysoka pozycja i miejsce w gronie liderów utrzymujących największą dynamikę wzrostu – dodaje.

Ze względu na pandemię w tym roku ogłoszenie wyników odbyło się 27 lipca w formie relacji online. Pełny ranking dostępny jest tutaj oraz w wydaniu „Rzeczpospolitej” z 28 lipca 2020.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share