Sukcesy w naszym zespole

W SMM Legal doceniamy zaangażowanie ludzi i celebrujemy sukcesy poszczególnych członków naszego zespołu. Ostatni miesiąc przyniósł nam wyjątkowo sporo powodów do radości. Były to pozytywne wyniki egzaminów zawodowych wszystkich naszych zdających aplikantów oraz awans r. pr. Michała Wojtkowiaka na stanowisko Senior Associate.

Radca prawny Michał Wojtkowiak rozwija się z SMM Legal od pierwszych etapów swojej kariery zawodowej. Partnerzy Zarządzający docenili jego istotne zaangażowanie w pracach na rzecz kluczowych klientów i transakcji obsługiwanych przez kancelarię. Między innymi za udział w postępowaniach przed Prezesem UOKiK oraz Komisją Europejską mających za przedmiot praktyki ograniczające konkurencję czy kontrolę koncentracji.

– Jesteśmy dumni, że SMM Legal jest miejscem, w którym ludzie zatrzymują się na dłużej – mówi Partner Zarządzający SMM Legal, prof. Maciej Mataczyński. – Staramy się, żeby każdy z naszych współpracowników znalazł tu przestrzeń do rozwoju na wszystkich etapach swojej kariery – dodaje.

Gratulacje należą się też naszym młodszym prawnikom: Joannie Dziurawiec, Przemysławowi Błaszczykowi oraz Arkadiuszowi Habierze. Cała trójka z pozytywnym wynikiem ukończyła egzaminy zawodowe. Joanna i Przemysław po ślubowaniu dołączą do grona radców prawnych, a Arkadiusz zostanie adwokatem.

– Ukończenie aplikacji oraz egzaminów zawodowych to jeden z najważniejszych momentów w karierze prawnika – podsumowuje drugi z Partnerów Zarządzających, adwokat Przemysław Maciak. – Serdecznie gratulujemy naszym świeżo upieczonym profesjonalistom, życząc aby ten sukces otwierał im drogę do dalszego rozwoju i satysfakcjonującej kariery zawodowej – kończy.

Wszystkim członkom zespołu SMM Legal jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich pasji, nie tylko zawodowych.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share