Awanse i sukcesy naukowe w zespole SMM Legal

Mecenasi Olga Blejder, Daria Gil, Hanna Żuchowska-Stacha oraz Adrian Rycerski awansowali na stanowisko Senior Associate. Grono naszych młodszych współpracowników zdobyło natomiast liczne stypendia naukowe. Serdecznie gratulujemy!

– Cała czwórka nowych Senior Associates związana jest z SMM Legal od lat – mówi Partner Zarządzający Aleksander Czech. – Te awanse są wyrazem uznania za ich profesjonalizm i codzienne zaangażowanie w pracę na rzecz klientów kancelarii – wyjaśnia.

Wszyscy awansowani prawnicy zajmują się szeroko pojętym prawem gospodarczym i współpracują w zespole prawa korporacyjnego.

To jednak nie jedyne indywidualne wyróżnienia w naszym zespole w ostatnim czasie. Praca magisterska Magdaleny Jeziernickiej otrzymała I wyróżnienie w konkursie im. Prof. K. Kolańczyka na najlepsze prace magisterskie obronione w roku akademickim 2020/2021 na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Tytuł pracy to “Postępowanie o rozgraniczenie nieruchomości a wznowienie znaków granicznych”.

Ponadto troje naszych studentów prawa: Jan Denka, Natalia Kupsik i Jan Solarski uzyskało Stypendium Rektora I stopnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cała trójka otrzymała wyróżnienie nie tylko za osiągnięcia naukowe, ale również za dodatkową działalność akademicką – publikacje, wystąpienia na konferencjach oraz organizację wydarzeń.

Jan Solarski dodatkowo został laureatem stypendium naukowego drugiego stopnia przyznawanego najlepszym studentom przez Marszałka Wojewódzkiego Wielkopolskiego.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla wszystkich wyróżnionych!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share