Profesor Rafał Sikorski ponownie z prestiżową rekomendacją rankingu „IAM Patent 1000″

Szef departamentu prawa własności intelektualnej SMM Legal kolejny rok z rzędu uzyskał indywidualną rekomendację w międzynarodowym rankingu “The IAM Patent 1000 2023”, wskazującym najlepszych ekspertów w branży patentowej. Prof. Rafał Sikorski został wyróżniony w kategorii “Individuals: prosecution”.

Ranking “The IAM Patent 1000” tworzą profesjonaliści branży patentowej z całego świata. W ciągu pięciu miesięcy weryfikatorzy IAM przeprowadzili około 1800 wywiadów z licznymi adwokatami, radcami prawnymi, rzecznikami patentowymi i prawnikami wewnętrznymi w celu zebrania informacji rynkowych na temat wiodących graczy w tej dziedzinie. Rekomendację „IAM Patent 1000” uzyskuje się poprzez uzyskanie wymaganej liczby pozytywnych opinii od branżowych ekspertów i klientów, którzy znają praktykę zgłoszonych prawników i rynek, na którym działają. Tegoroczne wyniki dostępne są tutaj.

– Pozytywne opinie klientów i kolegów z branży są ogromnym wyróżnieniem. Za co bardzo dziękuję – mówi prof. Rafał Sikorski. – Pozostałym wyróżnionym ekspertom również serdecznie gratuluję – podsumowuje swój sukces.

W tegorocznej ocenie profesjonaliści w dziedzinie prawa patentowego z całego świata podkreślili unikalne zrozumienie praktycznych zawiłości zagadnień patentowych naszego Senior Partnera.

– Wyróżnienia wynikające bezpośrednio z ocen klientów i kolegów z branży są dla nas niezwykle ważne – mówi Partner Zarządzający SMM Legal Przemysław Maciak. – Przykład naszego Senior Partnera jest najlepszym dowodem na to, że łączenie praktycznego doświadczenia z działalnością naukową doskonale sprawdza się w biznesie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Limitations raise questions. We provide answers.
Share