Premiera podcastu SMM Legal Talks

SMM Legal Talks to podcast dedykowany nowoczesnym przedsiębiorcom, którzy chcą wykorzystać prawo do rozwoju firmy.

Założeniem tego projektu jest dzielenie się ekspercką wiedzą z obszarów powiązanych z transformacjami energetyczną, gospodarczą i cyfrową. Treści skierowane są głównie do odbiorców biznesowych.

W premierowej serii odcinków podejmujemy temat transformacji energetycznej – innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstw i możliwości ich finansowania.

Jak oszczędzić nawet 40% na firmowych rachunkach za prąd? Co w praktyce oznacza hasło „transformacja energetyczna”? Jak zaplanować taki projekt w firmie? Kiedy można spodziewać się zwrotu z inwestycji? I jaka w tym wszystkim jest rola prawnika? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiadamy w pierwszym odcinku podcastu.

– Chcemy dzielić się z biznesem fachową wiedzą prawną, którą przekuwamy w konkretne działania służące transformacji przedsiębiorstw – mówi Przemysław Maciak, gość pierwszego odcinka. – Przed biznesem stoi aktualnie mnóstwo wyzwań: inflacja, rosnące koszty energii, czy unijne wymogi ograniczające emisyjność przedsiębiorstw. Wspieramy klientów w ich rozwoju i wychodzimy poza tradycyjnie rozumiane doradztwo prawne, stawiamy na relacje partnerskie – dodaje.

Zapraszamy do słuchania, dzielenia się opiniami i zadawania pytań. Nagrania dostępne są:

Limitations raise questions. We provide answers.
Share