Nasz Nowy Portal O Prawie Smm Legal 24

Serwis dedykujemy przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy w odmętach internetu poszukują odpowiedzi na swoje problemy prawne. Znamy je, ponieważ codziennie mierzymy się z nimi w ramach naszej praktyki. To właśnie te doświadczenia były dla nas inspiracją i motywacją do stworzenia portalu.

– Ten projekt ma dwa kluczowe elementy: częstą aktualizację i zaangażowanie całego zespołu. Codziennie tworzymy dużo przydatnych treści, nad którymi pracuje każdy – od asystentów po partnerów zarządzających – mówi Przemysław Maciak, Partner Zarządzający SMM Legal.

– Zdajemy sobie także sprawę, że w branżach, które społecznie nie są łatwe w odbiorze (a do takich na pewno należy prawo), edukacja i przejrzysty content są nie tylko podstawą zaufania, ale często także w ogóle porozumienia z Klientem czy kolegami po fachu – dodaje Maciak.

Integralny element portalu to newsletter. Zapraszamy do zapisów przez formularz na stronie głównej smmlegal24.pl. Jeśli masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na naszym portalu, napisz na poznanoffice@smmlegal.pl.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share