Stabilna 15. pozycja SMM Legal w Rankingu “Rzeczpospolitej” 2021

Rok funkcjonowania w warunkach pandemii nie zaszkodził wysokiej pozycji SMM Legal w 19. edycji Ranking Kancelarii Prawniczych “Rzeczpospolitej”. W najważniejszym zestawieniu, biorącym pod uwagę liczbę prawników z uprawnieniami, zajęliśmy 15. miejsce na ponad 300 firm w zestawieniu.

– W stosunku do ubiegłorocznego zgłoszenia powiększyliśmy zespół – komentuje mec. Przemysław Maciak, Partner Zarządzający SMM Legal. – Cieszymy się, że mimo przeciwności w postaci pandemii i naprawdę szalonego czasu w zakresie zmian w prawie udało się nam nie wypaść z czołówki – dodaje.

Wyniki rankingu “Rzeczpospolitej” oparte są na porównaniu liczby prawników z uprawnieniami i liczby prawników ogółem pracujących w zgłaszających się do konkursu firmach. W zestawieniu uwzględniającym liczbę prawników ogółem uplasowaliśmy się na 19. pozycji.

W tegorocznej edycji redakcja wzięła pod uwagę aż 305 największych i najbardziej szanowanych kancelarii prawniczych z całej Polski. Podobnie jak w roku ubiegłym ze względu na pandemię ogłoszenie wyników miało miejsce w formie relacji online. Pełny ranking dostępny jest tutaj oraz w wydaniu “Rzeczpospolitej” z 22 czerwca 2021 r.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share