ALLIURIS Spring Meeting 2010

W dniach 13 – 16 maja 2010 r. w Poznaniu odbyło się coroczne zebranie aliansu ALLIURIS – Alliance of International Business Lawyers. Kancelaria “Sójka & Maciak – Adwokaci” była organizatorem tego spotkania.

W czasie ALLIURIS Spring Meeting 2010 członkowie stowarzyszenia, poza dokonaniem zwykłych czynności związanych z działalnością ALLIURIS, mieli okazję poznać zarówno miasto Poznań, jak i malownicze okolice Pałacu w Krześlicach.

Oprócz przedstawicieli kancelarii członkowskich, w Poznaniu gościli również prawnicy z kancelarii południowo-amerykańskich (z Brazylii oraz Argentyny), a także prawnik z kancelarii w Bukareszcie, które rozważają przystąpienie do stowarzyszenia.

ALLIURIS jest stowarzyszeniem europejskich oraz pozaeuropejskich kancelarii prawnych o charakterze biznesowym. Dzięki unikalnemu połączeniu relacji profesjonalnych i przyjacielskich, ALLIURIS pozwala swoim członkom na wymianę doświadczeń, pomysłów oraz wspólną pracę na rzecz międzynarodowej klienteli w atmosferze pozwalającej na jak najlepsze wykorzystanie wzajemnych doświadczeń dla dobra klienta.

Spotkanie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share