Prawnicy nowej generacji.

Rzeczpospolita

Procesy polityczne i gospodarcze wymusiły transformacje rynku usług prawniczych. Lokalny rynek tradycyjnie zdominowany był przez jedoosobowe kancelarie, które podejmowały się prowadzenia wielu spraw – od alimentacyjnych, przez obronę w sprawach karnych, aż po windykacje należności. Taki model kancelarii nie mógł sprostać potrzebom przedsiębiorców, oczekujących profesjonalizmu, znajomości języków i szybkiej obsługi.

Dziś przedsiębiorcy prowadzący działalność w Poznaniu mogą skorzystać z usług wielu firm prawniczych, których zespoły rozumieją specyfikę międzynarodowego obrotu prawnego. Do ich grona należy Kancelaria Adwokacka Sójka & Maciak.

Przemysław Maciak i Tomasz Sójka studiowali m.in. na Uniwersytecie Oxfordzkim i w Instytucie Assera w Hadze. Prawnicy z ich kancelarii oferują usługi w takich dziedzinach, jak prawo własności intelektualnej, prawo spółek, prawo papierów wartościowych, prawo konkurencji i prawo obrotu elektronicznego. Są tez specjalistami w zakresie prawa europejskiego, które wykładają na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Z satysfakcją mówią o tym, że wyspecjalizowane kancelarie z wieloosobowymi zespołami stają się w Poznaniu standardem, a przedsiębiorcy inwestujący w Wielkopolsce znajdują rzetelną i fachową obsługę prawna.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share