WKRÓTCE WAŻNE MIĘDZYNARODOWE WYDARZENIA NAUKOWE Z UDZIAŁEM DRA HAB. RAFAŁA SIKORSKIEGO

W nadchodzących dniach będą miały miejsce dwa znaczące wydarzenia naukowe w dziedzinie prawa własności intelektualnej o wymiarze międzynarodowym z udziałem Partnera SMM Legal – dra hab. Rafała Sikorskiego.

W piątek 12 czerwca br. w Waszyngtonie (USA) dr hab. Rafał Sikorski jako jedyny specjalista z Polski weźmie udział w naukowym panelu dyskusyjnym dot. prawa patentowego w ramach „Patent Pledges Symposium 2015” organizowanym przez American University Washington College of Law wspólnie z University of Utah – S.J. Quinney College of Law.

Więcej: //www.pijip.org/events/patent-pledges-symposium-2015/

 

Pod koniec przyszłego tygodnia – w piątek 19 czerwca br. dr hab. Rafał Sikorski będzie gościł na Międzynarodowym Kongresie „ALAI 2015 international Congress” w Bonn organizowanym przez ALAI Germany i Max Planck Institute w 50tą rocznicę uchwalenia niemieckiej Ustawy o prawie autorskim. Jako specjalista w dziedzinie prawa własności intelektualnej wraz z przedstawicielem serwisu Youtube będzie moderował dyskusję na temat darmowych serwisów finansowanych przez usługi reklamowe.

Więcej: //www.alai2015.org/en/scientific-programme.html

Wróć