ZESPÓŁ SMM LEGAL WZMOCNIONY O DWÓCH MECENASÓW

W ciągu minionego miesiąca dr Kalikst Nagel oraz dr Tomasz Lewandowski uzyskali uprawnienia zawodowe. Tym samym zespół SMM Legal wzmocnił się o kolejnego radcę prawnego i adwokata. Obaj prawnicy od lat współpracują z kancelarią.

Dr Kalikst Nagel wpis na listę radców prawnych uzyskał w połowie maja br. W SMM Legal zajmuje się problematyką zamówień publicznych, w tym zamówień sektorowych. W 2018 r. uzyskał stopień doktora nauk prawnych na podstawie pracy doktorskiej z zakresu teorii praw człowieka obronionej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dr Tomasz Lewandowski składając ślubowanie 13 czerwca, dołączył do grona adwokatów. Jego specjalizacja to ochrona danych osobowych - w SMM Legal pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych. Stopień doktora nauk prawnych uzyskał w 2017 r. W tym samym roku został też laureatem nagrody specjalnej prestiżowego konkursu "Dziennika Gazety Prawnej” i Wolters Kluwer Polska dla młodych prawników "Rising Stars” Prawnicy – liderzy jutra 2017.

- To kolejni prawnicy w naszym zespole, którzy kształtują swoją drogę zawodową poprzez łączenie kariery naukowej z praktyką w kancelarii – mówi prof. Maciej Mataczyński, Partner Zarządzający SMM Legal. –  W naszej kancelarii umożliwiamy i doceniamy ten sposób rozwoju – dodaje.

Obu mecenasom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wróć