AWANS W RANKINGU „RZECZPOSPOLITEJ”! SMM LEGAL NA 11. MIEJSCU

Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” to najbardziej opiniotwórcze zestawienie firm prawniczych w Polsce. Kryteriami oceny są liczba prawników z uprawieniami oraz liczba prawników ogółem. Gala wyników odbyła się w 7 czerwca w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

W 2019 roku SMM Legal zajęła 11. miejsce wśród ponad 300 największych i najbardziej innowacyjnych kancelarii w Polsce pod względem ogólnej liczby prawników. To awans o dwie pozycje w stosunku do ubiegłego roku. W kategorii dotyczącej tylko adwokatów i radców prawnych kancelaria uplasowała się natomiast na 13. pozycji (14. w ubiegłym roku). 

– W konkursie w 2019 startowała rekordowa liczba organizacji, co dodatkowo zwiększa nasz sukces – mówi mec. Przemysław Maciak, Partner Zarządzający SMM Legal. – Ranking to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży w Polsce. Redakcja „Rzeczpospolitej” co roku skrupulatnie weryfikuje zgłoszone podmioty, stąd samo zestawienie stanowi obiektywną ocenę kondycji rynku. SMM Legal od lat jest w czołówce, co pokazuje naszą stabilną pozycję na rynku jako topowej polskiej marki – dodaje.

Na gali ogłoszenia wyników reprezentantami SMM Legal byli Przemysław Maciak, Aleksander Czech i Wojciech Kapica.

Wróć