SMM GŁÓWNYM PARTNEREM MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ REGULACJE PRAWNE W ZAKRESIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W POLSCE I W NIEMCZECH

W dniu dzisiejszym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczyna się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Regulacje prawne w zakresie odnawialnych źródeł energii  w Polsce i w Niemczech. Kancelaria Sójka Maciak Mataczyński jest Głównym Partnerem tego wydarzenia.

Program konferencji został podzielony na trzy bloki tematyczne: Energetyka wiatrowa, Systemy wsparcia energetyki odnawialnej i Wspieranie energetyki odnawialnej oraz prawne aspekty jej funkcjonowania. W ramach każdego panelu wykłady zaprezentują specjaliści z polskich i niemieckich uczelni, a każda cześć zostanie podsumowana dyskusją naukową. W ramach trzeciego panelu głos zabierze także Szef Działu Prawa Energetycznego oraz partner SMM Legal - Dr Paweł Łącki, który wystąpi z referatem na temat wybranych problemów prawnych procesu inwestycyjnego w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Szczegóły konferencji znajdą Państwo pod następującym adresem:

//prawozenergia.elsa.org.pl/agenda-konferencji/

Wróć