WSPARCIE PRAWNE DLA FIRM W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA

Pandemia koronawirusa zmienia sytuację prawno-gospodarczą w Polsce, a to rodzi wiele trudności dla przedsiębiorców. W związku z tym uruchomiliśmy specjalny adres mailowy pomoc.koronawirus@smmlegal.pl. Można na niego kierować zapytania dotyczące aspektów prawnych działalności gospodarczej w związku z epidemią.

- Nadzwyczajna sytuacja wymaga solidarności i nadzwyczajnych środków działania – mówi Przemysław Maciak, Partner Zarządzający SMM Legal. - Reagując na potrzeby naszych klientów, dostrzegliśmy, że skala problemów wynikających z gwałtownych zmian gospodarczych przytłoczyła znaczną grupę małych i średnich przedsiębiorców. Sprawdzimy, jak możemy ich wesprzeć prawnie i w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia negatywnych skutków epidemii dla całej gospodarki – dodaje.

W związku z pandemią pojawiły się m.in. nowe obowiązki ciążące na pracodawcach, problemy związane z organizacją pracy zespołów i przede wszystkim utrzymaniem płynności funkcjonowania przedsiębiorstw. – Te wszystkie aspekty są uwarunkowane także prawnie, dlatego możemy być dobrym partnerem w tej trudnej sytuacji – kończy mecenas Maciak.

Wróć