WSPIERAMY AMBITNYCH INNOWATORÓW I NAUKOWCÓW

Kancelaria SMM Legal została partnerem warsztatów Alfa School dla innowacyjnych przedsiębiorców i naukowców organizowanych przez SpeedUp Venture Capital Group. W trakcie wydarzenia prof. Rafał Sikorski wyjaśnia, jak chronić swój know-how w spółce kapitałowej.

Celem warsztatów jest umożliwienie zespołom startupowym spotkania z doświadczonymi przedstawicielami biznesu oraz transfer wiedzy i doświadczenia, które pozwolą lepiej rozwijać się początkującym firmom.

- Doskonale rozumiemy potrzeby dzisiejszego biznesu – mówi partner zarządzający SMM Legal mec. Przemysław Maciak. – Na co dzień wspieramy naszych Klientów, łącząc wiedzę opartą na dorobku naukowym i praktycznym doświadczeniu. Połączenie nauki i innowacji to zatem naturalny kontakt dla SMM Legal – dodaje.

- W dobie szybkiego rozwoju technologii i innowacyjnych pomysłów wiedza umożliwiająca odpowiednie zabezpieczenie własności intelektualnej jest kluczowa – zauważa z kolei szef departamentu prawa własności intelektualnej SMM Legal prof. Rafał Sikorski. - Współpraca w ramach takich wydarzeń jak warsztaty Alfa School to doskonała okazja, aby wyposażyć początkujących przedsiębiorców w odpowiednie narzędzia chroniące ich know-how – dodaje.

Wydarzenie odbywa się 4 i 5 czerwca 2019 r. w Poznaniu. Honorowy Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Poznania.

Wróć