Nowa Ekspercka Praktyka Prawa Telekomunikacyjnego W Kancelarii

Jej działalność zawodowa na rzecz branży telekomunikacyjnej cieszy się dużym uznaniem przedstawicieli rynku:

„Pani mecenas Joanna Łabudzka jest jednym z nielicznych prawników w Polsce, o których można powiedzieć, że swoją pracą zmienili jeden z największych sektorów w polskiej gospodarce – sektor łączności, a ze swoimi klientami wygrała wszystko co było do wygrania. Te niezwykłe osiągnięcia Kancelaria zawdzięcza unikalnej na polskim rynku kombinacji doświadczenia, podejścia do problemów klientów, inwencji w wyszukiwaniu ich rozwiązań, błyskotliwej inteligencji prawników i tytanicznej pracowitości. Prawnicy Kancelarii p. mec. Łabudzkiej są nieocenionymi partnerami biznesu nie tylko w trudnych i precedensowych sprawach regulacyjnych, czy w kluczowych dla klientów postępowaniach przed organami regulacyjnymi i sądami administracyjnymi, ale również w najtrudniejszych i najbardziej złożonych tematach biznesowych i stosunkach cywilno-prawnych w sektorze łączności.”

– Jacek Niewęgłowski, Członek Zarządu ds. Strategii P4 sp. z o.o. (PLAY)

„Joanna Łabudzka to wybitny praktyk prawa telekomunikacyjnego i wymagający przeciwnik. Nie zliczę, ile razy zaskakiwała mnie intuicją, zrozumieniem złożonych zagadnień technicznych i ekonomicznych, sprawnością koncepcyjną i proponowaniem nie takich oczywistych a znakomitych rozwiązań. Tematy, w które się wgryza, w krótkim czasie nie mają przed nią tajemnic i dlatego trudno jej dotrzymać kroku: potrafi wykorzystać w swojej pracy mało znane niuanse sektora. Bez wątpienia ci z jej klientów, którzy zarazem stykali się ze mną, w ogromnym stopniu zawdzięczają jej nie tylko bezpieczeństwo prawne, ale i sukces rynkowy. Zawsze gra fair – to ukoronowanie wszystkich jej zalet, a nie jest to powszechne w tym fachu.”

– Anna Streżyńska, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej w latach 2006-2012

Alians z zespołem Kancelarii Łabudzka Legal wnosi do Kancelarii Sójka & Maciak ekspercką kompetencję branżową, otwierając możliwość świadczenia kompleksowej pomocy prawnej dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share