Nowy Portal Solventia

SOLVENTIĘ  tworzy zespół prawników oraz ekonomistów specjalizujących się w dziedzinie restrukturyzacji finansów i upadłości przedsiębiorców, jak również doradztwie w zakresie turnaroundmanagement, zapewniając sprzyjające warunki prawne dla odważnych decyzji biznesowych i wspierania ich realizacji. W skład zespołu ekspertów wchodzą doświadczeni konsultanci z wykształceniem z zakresu prawa, ekonomii i finansów, ściśle związani z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, posiadający bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów wchodzących w zakres usług świadczonych przez CMT-Advisory oraz SÓJKA&MACIAK Adwokaci.

Naszym celem jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług prawnych i ekonomicznych. Ponadto bogate doświadczenie naszych ekspertów pozwala świadczyć usługi w zakresie optymalizacji efektywności prowadzenia przedsiębiorstwa. Oferujemy usługi umożliwiające identyfikację i eliminację słabych stron przedsiębiorstwa, badanie sytuacji ekonomicznej, podatkowej, a także audyt korporacyjny. Proponowane działania dotyczą zarówno wsparcia w zakresie operacyjnym, jak i strategicznym.

W ramach procesów restrukturyzacyjnych oferujemy programy naprawcze opracowywane na zlecenie właścicieli, wierzycieli bądź instytucji sprawujących bezpośredni nadzór nad przedsiębiorstwem. Właściwie przygotowany program naprawczy w wielu przypadkach stanowi fundament do podejmowania decyzji umożliwiających dalsze funkcjonowanie podmiotu gospodarczego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu www.SOLVENTIA.com.pl oraz do skorzystania z jego usług.

Limitations raise questions. We provide answers.
Share