SMM LEGAL W GRONIE CZŁONKÓW POLSKIEJ PLATFORMY LNG

Aktywnie włączamy się we współpracę przedsiębiorców na rzecz rozwoju rynku LNG w Polsce. W ciągu ostatniego miesiąca nasza kancelaria została przyjęta w poczet członków Polskiej Platformy LNG.

- Wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii w czasach kryzysu klimatycznego należy do najbardziej pilnych społecznych wyzwań – mówi nasz Partner Michał Tarka, współkierujący departamentem prawa energetycznego SMM Legal. - Kompetencje naszych ekspertów mają szansę przyczynić się do rozwoju możliwości dla innowacyjnej gospodarki transportowej opartej m.in. o bioLNG – dodaje.

Polska Platforma LNG zrzesza podmioty związane z szeroko pojętą działalnością w branży LNG. Jej celem jest wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności w obszarze LNG poprzez efektywne połączenie oraz wykorzystanie potencjału uczestników Platformy. To także integracja przedsiębiorców ze środowiskiem naukowo-badawczym.

- Potencjał, który wnosimy do PPLNG, to nie tylko nasze doświadczenie w obszarze OZE w transporcie – zwraca uwagę adwokat Przemysław Maciak, Partner Zarządzający. – Od lat sami łączymy działania biznesowe z wiedzą akademicką oraz wspieramy klientów w tworzeniu warunków do skutecznej komercjalizacji wyników prac badawczych – kończy mecenas.

Wróć