MECENAS JOANNA ŁABUDZKA W ZARZĄDZIE ECTA (EUROPEAN COMPETITIVE TELECOMMUNICATIONS ASSOCIATION)

Miło nam poinformować, że radca prawny Joanna Łabudzka – Partner SMM Legal zarządzający Praktyką Telekomunikacyjną Kancelarii, Doradca Zarządu Netia ds. Regulacji,  weszła do Zarządu ECTA (European Competitive Telecommunications Association – Europejskiego Stowarzyszenia na Rzecz Konkurencji w Telekomunikacji) tj. czołowej organizacji, działającej na rzecz konkurencji w branży telekomunikacyjnej. Jej dwuletnia kadencja w Zarządzie ECTA rozpocznie się z dniem 1 stycznia 2017 r.

Oficjalny serwis prasowy NETIA S.A. cytuje wypowiedź pani mecenas w związku z tym faktem: „Sektor telekomunikacyjny stoi obecnie u progu przełomowych zmian regulacyjnych, zaprojektowanych przez Komisję Europejską w ramach Europejskiego Kodeksu Łączności Elektronicznej. To ważny moment dla polskich operatorów, wymagający naszej obecności w Brukseli i aktywnego udziału w pracach i procesach konsultacyjnych na szczeblu europejskim. Ich wynikiem będzie nowy reżim regulacyjny, w którym operatorom przyjdzie działać przez długi czas – powiedziała mecenas Joanna Łabudzka. - Cieszę się z wyniku wyborów do Zarządu ECTA i z możliwości reprezentowania interesów polskich operatorów alternatywnych na arenie unijnej w tak ważnym okresie – dodała.” ( //media.netia.pl/pr/335988/netia-z-nowa-reprezentantka-w-zarzadzie-ecta )

Działająca od 1998 r. ECTA to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców z sektora telekomunikacyjnego oraz izby branżowe z całej Europy. Reprezentuje sektor nowoczesnych technik komunikacyjnych m.in. przed europejskimi organami regulacyjnymi oraz stanowi forum wymiany doświadczeń pomiędzy poszczególnymi członkami organizacji.

Pani Mecenas gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wróć